ПОСМЕРТНО НАГОРОДЖЕНО…

Дата: 24.01.2024 11:30

Фото без описуФото без опису

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський Указом √° 483 від 9 серпня 2023 року,  нагородив ВОЛОДИМИРА П'ЯЗУ орденом БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 🇺🇦 III ступеня ( ПОСМЕРТНО )!

Володимир ПʼЯЗА житель Мамаївської територіальної громади, села Стрілецький Кут,відважний воїн,командир 2 взводу 2 роти 109 батальйону " Едельвейс " 10 гірсько-штурмової бригади в/ч А3892, патріот, який віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі.

Схиляємо голови перед світлою памʼяттю Героя!Герої не вмирають. Вони живі, поки ми їх пам’ятаємо.