ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2024 08:40

Сьогодні, 29 січня 2024 року, українці відзначають 106-річницю героїчного бою під Крутами, який є важливим символом патріотизму, віри та самопожертви!

Бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року, неподалік залізничної станції Крути, що за 130 кілометрів від Києва, нерівний бій між більшовицькою армією та захисниками УНР. Найменшим з українських бійців було по 16 років.

Бій був надзвичайно важливим під час боротьби за незалежність України. Талановиті та відважні молоді люди віддали своє життя за свободу та незалежність, залишивши нам спадок героїзму та патріотизму.

Сьогодні, відзначаючи цю річницю, ми вшановуємо їхню пам'ять та покликані взяти на озброєння важливі цінності, що об'єднують наш народ – віру в незалежність та бажання боротися за неї.

Невпинна боротьба України проти російського агресора досі триває.

Обов'язково здолаємо російського агресора й повернемо мир та спокій на нашій землі.

🇺🇦Слава Україні! Слава ЗСУ!