Діти - наше майбутнє та суспільства

Дата: 02.02.2024 12:10

✨Діти - наше майбутнє та суспільства !

✅2 лютого 2024 року начальник служби у справах дітей Мамаївської сільської ради Наталія ЛІСКА провела нараду спільно з фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївськоїтериторіальної громади і поліцейськими офіцерами Мамаївської територіальної громади, Дмитром ІЛЮКОМ та Василем НИКОЛАЙЧУКОМ з питань створення патронатних сімей на території Мамаївської громади та  робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

✅На  нараді  Наталія ЛІСКА наголосила, що одним з важливих питань в громаді є посилення соціального захисту дітей.   та підтримки сімей  з  дітьми,  які опинилися в складних життєвих обставинах та рекомендувала  посилити роботу з  сім’ями,  які опинилися у складних життєвих обставинах та проводити роботу серед населення  щодо  створення  патронатних сімей.

✅Закладення ефективних заходів дозволяє створити сприятливі умови для здорового і повноцінного розвитку дітей.