Робоча нарада працівників соціальної сфери

Дата: 01.02.2024 18:15

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

✅01 лютого 2023 року відбулася робоча нарада під головуванням сільського голови Наталії Катрюк із працівниками соціальної сфери Мамаївської територіальної громади, за участі секретаря сільської ради Людмили Андрусяк, заступника сільського голови Марʼяна Гайдука, начальника відділу з питань соціального захисту населення Дмитра Біблюка, директора КУ «ЦНСП» Мамаївської сільської ради Людмили Мельничук.

✔️Під час наради присутні обговорили: організаційно-кадрові питання; стан організації та надання соціальних послуг населенню, відповідно до потреб мешканців громади; порядок оформлення документів на отримання соціальних послуг; про навчання та підвищення професійних компетентностей працівників,які задіяні у сфері надання соціальних послуг; про розвиток та впровадження нових послуг у громаді, надання послуг найнезахищенішим верствам населення тощо.

📖За результатами обговорених питань соціальні працівники, фахівці із соціальної роботи отримали нові доручення, щодо організації роботи в сфері соціального захисту населення, надання соціальних послуг жителям Мамаївської територіальної громади.