Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 06.02.2024 16:29

1. Повна назва документа державного планування

Детальний план території щодо можливості розміщення щодо можливості розміщення відпочинкового

комплексу за земельних ділянках, кадастровий номер: 7322580700:01:002:0446; 7322580700:01:002:0430; 7322580700:01:002:0009 в с. Біла Чернівецького району Чернівецької області

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з «06» лютого 2024 року та триватиме до «06» березня 2024 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проєкті детального плану території та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації та звіту про СЕО.

Зауваження та пропозиції надаються до Мамаївської сільської ради за адресою: 59343, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156 у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Мамаївської сільської ради: sekretarmamaj@gmail.com та до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться «07» березня 2024 року об 14:00 в залі для нарад в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: сектор містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань Мамаївськоїсільської ради (адреса: 59343, с. Мамаївці, вул. Шевченка, буд.91, 2 поверх, email: sektorma.msr@gmail.com)

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Мамаївської сільської ради - https://mamaivska-gromada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

сектор містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань Мамаївської сільської ради (адреса: 59343, с. Мамаївці,                    вул. Шевченка, буд.91, 2 поверх, email:sektorma.msr@gmail.com)

Зауваження і пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:

наявна екологічна інформація – Управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОВА за адресою: 58003, м. Чернівці, вул. Маяковського,35

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

ПОЯСНЮЮЧА ЗАПИСКА

ЗВІТ СЕО