ОРГАНІЗАЦІЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОМАДІ

Дата: 07.02.2024 08:44

✔️В Мамаївській сільській раді для надання соціальних послуг громадянам похилого віку, сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги створено «Центр надання соціальних послуг».

Серед працівників центру 3 провідних фахівців із соціальної роботи та 9 соціальних робітників, які обслуговують одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю безпосередньо на дому.

✅Загалом за 2023 рік працівниками центру надано 7 з основних базових соціальних послуг: - консультування; - інформування; - соціальний супровід; - соціальна профілактика; - екстрене та кризове втручання; догляд вдома. Розвиток системи надання соціальних послуг підвищує рівень задоволення потреб вразливих категорій населення.

👆🏻Серед отримувачів соціальних послуг -  особи/сім’ї, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема:

- особи похилого віку;

- постраждалі від домашнього насильства;

- особи з інвалідністю та діти з інвалідністю;

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа до 23 років;

- внутрішньо-переміщені особи;

- військовослужбовці та члени їх сімей;

- члени сімей загиблих Захисників та Захисниць;

- сім’ї опікунів, піклувальників;

- прийомні сім’ї;

- інші категорії громадян.

✅За звітний період працівниками відділення соціальної роботи:

- видано 166 актів оцінювання потреб осіб/сімей  у соціальних послугах;

- здійснено соціальний супровід сімей СЖО - 17 сімей;

- соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування - 2 сім’ї;

- надано послуги інформування - 328;

- здійснено 67 виїздів  на повідомлення про вчинення домашнього насильства, в тому числі: - 1 економічне, 1 - фізичне, 65 – психологічне;

- спільно із службою у Справах дітей Мамаївської сільської ради за звітній період проведено 45 соціальних рейдів і ін.

✅За звітний період соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома надано соціальну послугу «Догляд вдома» 59 особам, яким згідно Державного стандарту догляду вдома надано 9224 основних заходів соціальної послуги.

Соціальна послуга догляду вдома надавалася постійно для 41 громадян з ІІІ групою рухової активності, 16 громадянам з ІV групою рухової активності, 2 громадянам з V групою рухової активності. Із загальної кількості, які перебувають на обслуговувані 49 - особи похилого віку, 10 осіб з інвалідністю (ІІ та ІІІ групи).

🙏🏻Шановні мешканці громади та отримувачі соціальних послуг!

Якщо ви або члени сім’ї, маєте проблеми стосовно відсутності роботи, виховання дітей, конфліктних стосунків з членами родини, здоров’я, малозабезпеченості звертайтеся до Центру надання соціальних послуг Мамаївської сільської ради!

➡️Для отримання соціальних послуг у КУ звертайтесь 👉🏻до відділу соціального захисту Мамаївської сільської ради або безпосередньо до працівників комунальної установи, яка розташована  за адресою:

с.Мамаївці, вул. Шевченка, 91.       📞+38 095 465  30 90,  e-mail: mam_soccentr1512@gmail.com

‼️Графік роботи:

Понеділок - п’ятниця: 08.30 - 17:30