Відбулася XXIII сесія VIII скликання Мамаївської сільської ради

Дата: 07.02.2024 15:40

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО  XXIII сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради:

‼️7 лютого 2024 року під головуванням голови Мамаївської сільської ради Наталії Миколаївни КАТРЮК,відбулося засідання ХХІІІ сесії VIII скликання  Мамаївської сільської ради.

✅У роботі сесії взяли участь депутати,старости, керівники структурних підрозділів сільської ради, громадські активісти.

✅Засіданню сесії передувала робота депутатських комісій.

👆🏻Було розглянуто такі питання порядку денного сесії:

✔️ Про внесення змін до бюджету Мамаївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

✔️Про затвердження заходів соціально-економічного розвитку на 2024 рік.

✔️Про внесення змін в рішення Мамаївської сільської ради № 486-22/23 від 14.12.2023 р. «Про створення загону національного супротиву».

✔️Про створення груп оповіщення військовозобов’язаних на території Мамаївської територіальної громади.

✔️Про розгляд депутатського запиту Мельничука В.І.

✔️Про заслуховування звіту про проведену роботу інспекторами з благоустрою Мамаївської територіальної громади.

✔️Про початок громадського обговорення щодо реорганізації шляхом перетворення Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у Мамаївський ліцей.

✔️Про затвердження статутів закладів освіти Мамаївської сільської ради в новій редакції.

✔️Про розгляд звернення ГУ Національної поліції.

✔️Про розгляд листа-прохання військової частини 3113 Національної гвардії України.

✔️Про  внесення змін до рішення XVII сесії VII скликання від 05.07.2019 року     № 207-17/19 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Мамаївській сільській раді об’єднаної територіальної громади».

✔️Про розгляд листа Чернівецької ОВА про виділення коштів на створення умов для лікування, відновлення та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

✔️Про розгляд листа КП «Добробут-Мамай» щодо визначення підприємства надавачем послуг із перевезенням ТПВ.

✔️Про внесення змін до рішення № 83/3 від 30.03.2022 року «Про затвердження програми надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки».

✔️Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

✔️Про затвердження Програми профілактики повторної злочинності на території Мамаївської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області на 2024-2028 роки.

✔️Про розгляд заяви ФОП Онищука Д.В. щодо надання дозволу на викуп орендованого приміщення.

✔️Про розгляд заяв та звернень.  Доповідає: головний спеціаліст сектору земельних та екологічних питань відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань сільської ради Грушко В.В.

✔️Блок різне.

✅Розглянуто ряд важливих питань порядку денного та прийняті відповідні рішення.

✅Наприкінці засідання Мамаївський сільський голова, Наталія Миколаївна Катрюк, щиро подякувала депутатам та всім присутнім за плідну, спільну співпрацю!