ГЛИНИЦЬКИЙ СТАРОСТАТ

Дата: 12.02.2024 15:43

⚠️В Глиницькому старостинському окрузі староста Оксана Танасюк
активно взаємодіє з мешканцями  для ефективного вирішення їхніх проблем та прагне покращити добробут і якість життя жителів.

✔️Роботи з благоустрою не припиняються за будь-якої погоди.
Це сприяє сталому покращенню інфраструктури та життєвого середовища для мешканців.

✅Впродовж січня - лютого місяців 2024 року ,працівниками КП «Благоустрій»по Глиницькому старостинському округу виконувались наступні роботи:

✅ Вивезення твердих побутових відходів із залученням сміттєвоза є важливим заходом для забезпечення належної утилізації та збереження чистоти в місцевості.

✅ Вирубка парослів по вулиці Перемоги виконується працівниками КП "Благоустрій". Це сприяє покращенню зовнішнього вигляду та безпеки цієї території.

✅ Вивіз сміття з кладовища – важливий етап догляду за цією територією. Такі заходи сприяють збереженню чистоти та порядку на кладовищі.

✅Систематично проводиться робота по оплаті, що сприяє відповідальному ставленню до утилізації твердих побутових відходів.

✅ Важлива робота соціальних працівників, які активно взаємодіють з жителями старостату. Надання підтримки особам з інвалідністю та оформлення матеріальної допомоги від міжнародних організацій, є важливими аспектами соціальної діяльності для поліпшення якості життя спільноти.

✅ Старший інспектор загального відділу Мамаївської сільської ради активно проводить прийом громадян та видачу проїзних транспортних карток, що сприяє полегшенню доступу мешканців до необхідних послуг.

❗️Підтримка та взаємодія з мешканцями, через ефективну комунікацію є важливим елементом для розвитку та вирішення потреб і питань.
Тому звертайтесь в Глиницький старостат, раді допомогти!