Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 13.02.2024 13:42

✨Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

✅13 лютого 2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при голові Мамаївської сільської ради Наталії  КАТРЮК.

✅На засіданні Комісії було розглянуто 8 питань. Зокрема:

1 – про присвоєння прізвища дитині жіночої статі;

1 – про визначення батьку порядку участі у вихованні та спілкуванні з дітьми;

2 – про надання висновку про доцільність позбавлення 2 батьків у батьківських правах відносно 5 неповнолітніх та малолітніх дітей;

2 – про розгляд повідомлень Глиницького старостинського округу щодо неналежного виконання 2 батьками батьківських обов’язків відносно 5 малолітніх дітей;

1 – про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

1 – про перегляд особових справ дітей-сиріт.

👆🏻Інформувала по даних питаннях начальник служби у справах дітей Наталія ЛІСКА.

❗️У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції щодо прийняття рішень.

✅Всі питання розглянуто та прийнято відповідні рішення чим захищено права 29 дітей.