Підприємниця з Мамаївської громади за допомогою гранту розширила власну справу

Дата: 13.02.2024 15:52

Фото без описуФото без опису

👩‍🍳Інна Шелепницька завжди захоплювалась кулінарією, особливо випічкою, тому вирішила відкрити пекарню. Бізнес масштабувався, відповідно зростала кількість клієнтів. Відтак підприємниця скористалася урядовою програмою єРобота «Власна справа» та отримала мікрогрант.

💰За кошти гранту придбала подову піч, яка дозволила підвищити ефективність пекарні, сплатила орендну плату та маркетингові послуги.

🍞«Ми почали більше випікати, покращили якість хліба. Відкрию маленьку таємницю: коли хліб випікається на поді, з’являється особлива скоринка», – ділиться секретами підприємниця.

🥖🥨Крафтова cімейна пекарня «Панна» сьогодні пропонує 12 видів хліба та чіабати різних видів на живій заквасці. За словами Інни, використовують тільки найкращі інгредієнти. Продукція ж випікається за стародавніми рецептами, що забезпечує клієнтам неповторний смак та аромат.

☝️Звертаємо увагу, що продовжується прийом заявок за програмами «Власна справа» і «Грант для ветеранів та їх подружжя».

📌Подати заявку можна через Дія.

Більше про грантові програми:

«Власна справа» https://is.gd/xBaklo

«Грант для ветеранів та їх подружжя» https://is.gd/jxqZ7j