МЕДИЦИНА ТА МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ В МАМАЇВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 13.02.2024 19:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🏥Медицина та медичні послуги в Мамаївській територіальній громаді включають в себе доступ до лікарської допомоги, лікарень, амбулаторій, програм з профілактики захворювань, та інші ініціативи для забезпечення здоров'я мешканців.

📄Затвердження Програми підтримки та розвитку медицини свідчить про важливий крок у забезпеченні якісних медичних послуг для мешканців Мамаївської територіальної громади.

✅Згідно рішення сесії сільської ради було затверджено Програму підтримки та розвитку медицини  Мамаївської сільської ради на 2023 рік.

✅Програмою передбачено забезпечення лікарськими засобами мешканці сільської ради, що відповідає переліку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів Українивід 17.08.1998 р. №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп за рецептами лікарів , окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (зі змінами та доповненнями).

✅У разі амбулаторного лікування, здійснюється безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів з наступним відшкодуванням за рахунок коштів місцевого бюджету мешканцям громади.

✔️Пільговий рецепт отримали 500 осіб, витрачено коштів на ці цілі 492000грн;

✔️виплачено матеріальної допомоги  по програмі гемодіаліз 124000 грн;

✔️У амбулаторіях загальної практики сімейної медицини пройшли безкоштовні прийоми бажаючих обстежити зір виїзною офтальмологічною бригадою;

✔️Біля 100 мешканців отримали необхідні консультації та призначення;

✔️На часі ще одне нововведення -  телемедецина.

✔️Заключили договір з НСЗУ НА:

- МОБІЛЬНУ ПАЛІАТИВНУ     ПОСЛУГУ;

- ТУБЕРКУЛЬОЗ;

- 51 СУПРОВІД НА ЛІКУВАННЯ ПСИХІЧНИХ  РОЗЛАДІВ.

‼️ Медичні заклади та фахівці приділяють увагу та надають різноманітні послуги жителям громади . Забезпечення доступу до якісної медичної допомоги є ключовим для здоров'я та добробуту жителів МАМАЇВСЬКОЇ територіальної громади ‼️