ІНФОРМАЦІЙНО- РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Дата: 17.02.2024 10:37

‼️У такий нелегкий період, внутрішньо переміщені особи стикаються з важливими труднощами та потребують підтримки.

📌Фахівці з соціальної роботи допомагають їм вирішувати психосоціальні проблеми, забезпечувати основні потреби та сприяти адаптації до нового середовища.

📍У Білянському та Стрілецькокутському старостинських округах проведено   інформаційно-роз’яснювальну роботу для внутрішньо переміщених осіб, щодо послуг, які надає 📍КУ «Центр надання соціальних послуг» сільської ради, фахівцем із соціальної роботи 📍КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради Світланою Бамбизовою, спільно з директором

📍Шелтеру св. Ольги Інною Дороган та соціальним працівником Оленою Птухіною.

✅Головною метою виїздів в населені пункти було визначення потреб у соціальних послугах та здійснення аналізу інформації про потребу у соціальній адаптації та інтеграції ВПО.

✅В результаті проведеної роботи визначено гуманітарну потребу ВПО зокрема у: продуктах харчування, предметах і засобах особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобах для прибирання, засобах догляду, та інших предметах першої необхідності.

✅Підчас зустрічі з працівниками соціальної сфери внутрішньо переміщені особи мали можливість отримати інформацію з питань реалізації їх прав, також цікавились  питанням забезпечення безкоштовним тимчасовим житлом, реалізацією права дітей на вступ до закладів вищої освіти, права на пенсійне забезпечення та соціальні виплати в умовах воєнного часу, щодо поновлення втрачених документів, які посвідчують особу, фіксації належним чином пошкодженого чи зруйнованого майна, з метою отримання в майбутньому компенсації від країни-агресора тощо.

☝🏻‼️Отож, така робота планується проводитись і надалі у співпраці із старостами відповідних старостинських округів з метою підтримки та допомоги громадянам, які вимушені були залишити своє місце проживання в пошуках безпеки та захисту.