22, 220 млн. гривень затверджено на підтримку Збройних Сил України

Дата: 19.02.2024 12:35

🇺🇦Підтримка Збройних Сил України від Мамаївської сільської ради- це важливий внесок у підтримку національної безпеки та зміцнення обороноздатності країни.

‼️Затверджений план на 2024 рік складає 22 220 000,00 грн. або 23% від власних доходів громади.

🇺🇦Впродовж  2023 року на підтримку Збройних Сил України виділено 5311300,00 грн.

‼️На території громади діють три Програми підтримки Збройних Сил України:

✅«Програми надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам територіальної оборони на 2022-2024 роки»;

✅«Програми підтримки мобілізованих військовослужбовців та їх сімей на території Мамаївської територіальної громади на 2023 рік» (програму продовжено відповідно до рішення сесії Мамаївської сільської ради від 14.12.2023р. №484-22/23);

✅«Програми підготовки юнаків до військової служби і призову до Збройних Сил України та інших військових формувань у  Мамаївській сільській раді на 2024-2026 роки».

‼️В рамках даних програм виділено кошти на:

- Закупівлю fpv-дронів;

- Закупівлю ноутбуків;

- Закупівлю планшетів;

- Закупівлю плитоносок, флісок, термобілизни;

- Закупівлю паливно-мастильних матеріалів;

- Закупівлю шин для авто;

- Субвенції на військові частини;

- Субвенції на територіальну оборону;

- Кошти на поховання військових;

-Матеріальна допомога військовослужбовцям;

- Облаштування соціально побутових умов поранених військовослужбовців.

☝🏻І хоча відповідно до листа Міністерства фінансів України від 15.06.2023р. №05130-14-5/16317 «Про надання роз’яснень» територіальним громадам забороняється планувати та здійснювати видатки на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання

📍Мамаївська сільська рада продовжує допомагати 🇺🇦Збройним Силам України, фінансово.

‼️Також наша громада направила відповідні листи та долучилась до петиції, яка спрямована на надання органам місцевого самоврядування прямого права здійснювати виплати з місцевих бюджетів для допомоги Збройним Силам України.

🩵🧡Разом до Перемоги ❗️