ДУБІВЕЦЬКИИ СТАРОСТАТ

Дата: 22.02.2024 16:42

🇺🇦 Дубівецький старостинський округу, постійно взаємодіє з жителями для вирішення їхніх проблем задля поліпшення добробуту і якості життя мешканців .

✅Роботи з благоустрою тривають незалежно від погодних умов. Такий підхід сприяє сталому покращенню інфраструктури та життєвого середовища для мешканців, забезпечуючи комфорт і безпеку в будь-який час.

✅Двірники КУ «Благоустрій»прибирають закріплені за ними ділянки. Їхня праця сприяє зручності та приємному вигляду громадських просторів.

💡Бригада електромонтерів КУ « Благоустрій» продовжує заміну та оновлення ліній мереж вуличного освітлення💡 зокрема відремонтували мережі на Укрпошті.

✅Робота соціальних працівників, які активно співпрацюють з жителями старостату, важлива.

Старший інспектор Тетяна Вовк постійно надає підтримку, мешканцям, особам з інвалідністю допомагає отримати матеріальну допомогу  від міжнародних організацій , які становлять значущі аспекти соціальної діяльності, спрямовані на покращення якості життя спільноти.

✅Видача пільгових проїзних для пенсіонерів є важливою соціальною підтримкою, що сприяє їхній мобільності та зменшенню фінансових витрат на транспорт.

✅Для оформлення субсидії на тверде паливо жителі села Дубівці звертаються до місцевого відділу соціального захисту населення, і отримують необхідну інформацію та вказівки для подання заяви та отримання допомоги.

✅Укладено 114 договорів на вивіз сміття. Це свідчить про важливість та ефективність системи управління відходами.

✅Техніка та працівники КП «Благоустрій » залучені на лініях вивезення сміття . 🚜

Вивезення твердих побутових відходів із залученням сміттєвоза є важливим етапом для належної утилізації та збереження чистоти в місцевості. Це сприяє екологічній стійкості та забезпеченню здоров'я та комфорту мешканців.

✅Встановлено ефективну комунікацію для підтримки та взаємодії з мешканцями в Дубівецькому старостаті.

💫Тому звертайтесь в Дубівецький старостат, раді допомогти!