ЛІТЕРАТУРНИЙ «КЛЮЧ»ЕКСПРЕС МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

Дата: 01.03.2024 17:10

🌷У перший день весни 1 березня  у Будинку культури селища Лужани відбудбувся ЛІТЕРАТУРНИЙ «КЛЮЧ»ЕКСПРЕС МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я❗️

✅Головною метою заходу був збір коштів для наших захисників на дрон . Спільними зусиллями зібрали 7533гр.

✅На захід завітали воїни Мамаївської територіальної громади : Нижник Микола, Ігор Онуфрійчук, Владислав Кучук , Володимир Лагодин.

✅Розпочався захід експрес-бесідою "Як вижити і пережити травми війни? Підказки від класиків" для експрес-бесіди дуже значущі та актуальні. Використання класичних творів для знаходження порад та підтримки  є важливим інструментом у розумінні та подоланні важких часів.

✅ А презентація унікальних видань творів Ольги Кобилянської та Юрія Федьковича з приватної колекції члена Національної спілки краєзнавців України, Олександра Шкурідіна, має великий культурний та історичний зміст.

✅Поетична терапія та терапевтична поезія, представлена лавреаткою літературно-мистецьких премій імені Ольги Кобилянської та Юрія Федьковича, Оленою Рєпіною,  стала важливим інструментом для вираження та розуміння емоцій та переживань. Олена, зачитала власний вірш про Мамаївську громаду . Її творчість може не лише надихати, але й сприяти внутрішньому зціленню та рефлексії.

✅Всіх зачаровував своїми голосом та піснями , митець Іван Дерда.

✅Такий ЛІТЕРАТУРНИЙ «КЛЮЧ» буде мати продовження  по громадах області , а 8 серпня  відбудеться у Чернівцях і буде присвячений  190-річчю з Дня народження Юрія Федьковича.

🇺🇦Разом до перемоги!