Пройшов III етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу

Дата: 02.03.2024 10:24

🇺🇦Єднання і згуртованість - через спорт! Повномасштабне вторгнення не повинне ставити на паузу життя наших дітей. Всебічний розвиток молоді, фізичне виховання, регулярні тренування спортивних навичок, формування особистостей - це те, що необхідне нашим дітям.

🏀1 березня , в приміщенні Мамаївського 33СО I-III ст. проходив  III етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу!

✅В якому брали  участь юні спортсмени з теріторіальних громад, а саме: Мамаївської, Кіцманської та Неполоковецької громад.

✅ Участники з баскетболу, які стали переможцями в своїх територіальних громадах, змагалися за вихід в 3 етап змагань.

✅Змагання відбулися під керівництвом Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Руслани Равлюк та Начальника відділу фізичної культури та спорту - Романа Дороша.

❗️Не лише захопливі змагання, але й дружня атмосфера на майданчику робили захід особливим. Усі учасники отримали величезне задоволення від гри та підтримки одне одного.

🏆 Щиро вітаємо всі команди! Дякуємо за насичені змагання та високий рівень підготовки. Бажаємо подальших успіхів та вражаючих досягнень!

✅У підсумку, місця серед команд розділилися так:

🙍‍♂️ЮНАКИ:

🥇1. Мамаївська ЗЗСО  I-III ст.

🥈2.ОЗО Кіцманський ліцей

🥉3.Оршовецький ліцей

🙍‍♀️ДІВЧАТА:

🥇1.Лужанський опорний 33СО I-III ст.

🥈2.ОЗО  Кіцманський ліцей

🏀Вітаємо всіх переможців ! Нехай ваш шлях буде наповнений новими вершинами та успіхами. Гордо вперед!

🇺🇦 Невтомно дякуємо нашим захисникам за можливість займатися спортом та йти вперед !Разом до Перемоги!