Військовослужбовця нагороджено орденом " За мужність» III ступеня ( посмертно )

Дата: 06.03.2024 16:50

🇺🇦Військовослужбовця , жителя села Шипинці, нагороджено орденом посмертно.

✅6 березня  у приміщенні Мамаївської сільської ради, представник Чернівецького районного ТЦК та СП (м.Кіцмань) старший лейтенант Миколай Блазінський, вручив нагороду дружині Діані та донечці Валерії !

✅Указом Президента України№741/ 2023 від 8 листопада 2023 року, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обовʼязку високою військовою нагородою орденом " ЗА МУЖНІСТЬ"III ступеня ( ПОСМЕРТНО ) нагороджено, жителя села Шипинці,військовослужбовця, мінометника, 108 батальйону, 10 - тої окремої гірсько- штурмової бригади Збройних сил України

🇺🇦ВІКТОРА ЮРІЙОВИЧА МИТРОФАНОВА

який героїчно загинув 1 серпня 2023 року в районі села Серебрянка Бахмутського району Донеччини. В ході ведення бойових дій у Серебрянському лісі внаслідок вибуху міни.

✅ Раніше ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ був нагороджений відзнаками «За оборону Луганського аеропорта», «Учасник бойових дій», «Захиснику Вітчизни».

☑️Сумуючи за втратою, висловлюємо щирі співчуття нагородженістю Віктора Юрійовича. Його внесок у оборону та службу захисту Вітчизни назавжди залишиться в пам'яті. Нехай він спочиває в мирі.