До Мамаївської територіальної громади прибули наші партнери з ФРН округу Швабія

Дата: 07.03.2024 18:20

ВІДЕО ПОДІЇ НА ЮТУБ КАНАЛІ:

💫Мега подія для Мамаївської територіальної громади і не тільки. До цієї події готувались дуже довго.
Наші партнери подолали тисячі кілометрів. Але їхні старання того варті !
В цей важкий для України час, в час війни, ми всі разом повинні обʼєднуватися заради єдиної мети - перемоги, ми повинні працювати на максимумі.
Не зупинятись, ні на секунду, допоки не переможемо!

✅7 березня з офіційним візитом до Мамаївської територіальної громади прибули наші партнери з ФРН округу Швабія німецького міста Бухлое.

💙💛Зустріч, організована Мамаївською громадою в рамках співпраці та партнерства. Працюючи в єдиному  руслі розвитку громад гості мали можливість відчути колорит Мамаївської громади та ознайомитися з її культурою.

🇺🇦Місцеві пам'ятки та культурна спадщина  були представлені німецьким партнерам з особливою  увагою, а зустрічі з жителями сіл та селищ збагатило уявлення з багатством та історією нашої громади.

Далі буде….