Свято весни в КУ «Допомога життю»

Дата: 09.03.2024 09:25

ВІДЕО СВЯТА . Посилання на ютуб канал:

🌷 Сьогодні день такий весняний,

Для наших діток, матерів.

Бо місяць березень яскравий,

Нам свято мамине привів.

У Центрі музика лунає

Сіяють очі дітлахів.

Слова найкращі, найдорожчі,

Летять до наших матерів!

💙💛Саме такими рядками розпочався захід для матусь у КУ ЦКРОІ «Допомога життю» Мамаївської с/р який було символічно названо «Уквітчана весною мама».  Вже в котре, вихованці установи висловлюють свою любов та шану матерям та нашій неньці Україні. Саме зараз, по особливому відчувається та спорідненість і близькість з найдорожчими людьми, саме зараз свідомо цінні зустрічі та моменти у житті які несуть у собі любов.

«Щасливими мають бути українці, і вони такими, і будуть» - саме так сказала Наталія Катрюк голова Мамаївської громади виступаючи перед батьками. «По справжньому щасливими ми будемо після того,  як закінчиться ця старша війна, яка несе горе у кожну родину. Старання наших воїнів заради нашого майбутнього, яке і є діти!»

✅Саме така думка була присутня і у гостей з округу Швабія ФРН, що з офіційним візитом завітали до нашої громади, яку очолила координаторка проектів Буковина - Швабія  пані Катаріна Габеркорн та давній друг ГО « Мрії особливих дітей» пан Клаус Престеле. Разом з мером міста Бухлое  Robert Pöschl та його помічниками німецькі друзі щиро привітали усіх присутніх зі святом весни та висловили своє захоплення нашими дітьми. Приємно, що добрі справи мають такі гарні результати.

🌷Зі святом весни друзі, і нехай ця весна буде переможною для усіх нас!