Проведено зустріч із сім’ями загиблих Героїв

Дата: 16.03.2024 08:27

Проведено зустріч із сім’ями загиблих Героїв

☝🏻15 березня в Мамаївській сільській раді відбулася зустріч голови Мамаївської територіальної громади Наталії Миколаївни КАТРЮК із членами сімей загиблих захисників України в російсько-українській війні. На зустрічі також були присутні заступник сільського голови Марʼян Гайдук, директор КУ «Центр надання соціальних послуг»Мамаївської сільської ради Людмила Мельничук, Начальник відділу з питань соціального захисту населення Дмитро Біблюк,  фахівць із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Оксана Візнюк.

✅Під час зустрічі розглянули питання, які потребували роз’яснень зі сторони органів місцевого самоврядування.
Наталя Миколаївна розповіла присутнім про пільги, які передбачені законодавством для членів сімей загиблих Героїв. Також відповіла на всі питання, які цікавили учасників розмови.

✅У ході зустрічі всі разом,  обговорили питання щодо встановлення пам'ятників на могилах загиблих Захисників, що є важливим кроком у вшануванні їх пам'яті , бо наші Герої ціною свого життя захищали Україну🇺🇦

✅Загалом зустріч пройшла конструктивно, злагоджено та інформативно.

🇺🇦Голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК зазначила, що громада шанує пам’ять про наших Героїв, які загинули, захищаючи Батьківщину, та звернула увагу, що органи місцевого самоврядування всіляко підтримуватимуть членів сімей загиблих і в межах своєї компетенції готові завжди допомагати.