День працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 12:15

📆Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

✨ Сфера житлово-комунального господарства залишається однією з ключових галузей, що забезпечує комфортні умови життя для тисяч людей. Їх робота важлива для забезпечення житлового та комунального забезпечення, збереження природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки.

📍 Комунальники в регіонах, де ведуться активні бойові дії, демонструють надзвичайну мужність та відданість, ризикуючи своїм життям, щоб відновлювати об'єкти критичної інфраструктури. Їхні зусилля відображають важливість та необхідність забезпечення життєво важливих послуг, навіть у найважчих умовах.

💛💙Дякуємо нашим житлово - комунальним господарствам за їхні  величезні і незамінні зусилля. Разом ми зможемо швидко та ефективно відновити країну після перемоги. Слава Україні! 🇺🇦