Військовослужбовця Мамаївської територіальної громади нагородили високою військовою нагородою «ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

Дата: 18.03.2024 13:40

Фото без описуФото без опису

Цього гарного, Богом благословенного дня, відзначає своє світле 25 - річчя, один з кращих жителів села Новий Киселів та всієї Мамаївської територіальної громади, бойовий медик 82 - ої окремої десантно- штурмової бригади, вірний побратим, чудовий син та брат, коханий хлопець

ІВАН ТЕРЕН 🇺🇦

З цієї прекрасної нагоди, вдячні односельчани та всі жителі нашої громади, доземно вклоняючись вітають нашого Героя та посилають Йому на пекельне Запоріжжя, найкращі вітання та побажання !

Дорогий наш Воїне, сердечно бажаємо Тобі , сто причин для щастя, тисячу приводів для веселощів і мільйон можливостей для безтурботного життя. Залишайся завжди та всюди самим собою і бережи в собі людину. Будь вільний в думках, вчинках, почуттях. Живи душею, мрій серцем, посміхайся думкам. Нехай життя буде прекрасною піснею. Хай Тебе Іване, завжди береже Господь Бог і мамина молитва !

Дякуємо Тобі Захиснику, за мирні ночі, спокійні дні, за врятовані численні життя наших Воїнів ( недарма, ця Твоя благородна справа ,нещодавно була відзначена, високаою військовою нагородою

" ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ 🇺🇦 " від міністра оборони) Низький уклін за Україну 🇺🇦

За інформацією Романа Рудика