УКРАЇНСЬКА ЗБІРНА ПОВЕРНУЛАСЬ 3 МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ

Дата: 21.03.2024 14:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🇺🇦Українська збірна повернулась з міжнародних змагань з адаптивних видів спорту United States Air Force and Marine Corps Trials 2024!

❗️І той рівень, який продемонстрували хлопці, — вище усяких очікувань❗️

💪Цьогоріч наша національна збірна виборола рекордні 76 медалей. Найбільше нагород атлети здобули у змаганнях із плавання та веслування. Це неймовірний результат, задля якого хлопці посилено тренувалися та найголовніше — здолали самих себе, свої поранення й травми, показавши силу свого духу.

☝🏻«Спорт — це приклад для тих, хто отримав поранення та не розуміє як бути далі. Для нас це також був спосіб нагадати світові про Україну та наблизити нашу перемогу», — наголосив капітан збірної Юрій Гапончук.

💫На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями, які вони отримали у ході бойових дій.

💙💛Серед  них і наш Герой,  житель села 📍Біла Мамаївської територіальної громади Вадим Гільчук.

💪23-річний військовий став найкращим у ваговій категорії «65 кг» та виборов золото з пауерліфтингу на змаганнях United States Air Force Trials 2024. Вадим ветеран прикордонної служби з Чернівецької області. Він воював під Бахмутом.У лютому 2023 року втратив обидві ноги вище колін, а зараз виступив за збірну України🇺🇦

💙💛Пишаємося хлопцями та вітаємо з поверненням додому!

☝🏻Нагадаємо, учасники української збірної змагалися в 11 адаптивних видах спорту з 8 по 14 березня. Змагання United States Air Force and Marine Corps Trials США.