Зустріч нашого Героя Вадима Гільчука

Дата: 25.03.2024 11:20

Відео зустрічі на ютуб каналі:

🇺🇦  Наш чемпіон Вадим Гільчук з села Біла, Мамаївської територіальної громади, ветеран прикордонної служби, а тепер ще й чемпіон змагань Повітряних Сил США у Лас-Вегасі повернувся додому!

💪Це були насичені кілька тижнів: від інтенсивної підготовки до феєричних звершень нашої команди на United States Air Force Trials.

🇺🇦Вадим не лише показав свою наполегливість та силу духу, а й побив власні рекорди навіть там, де сам не очікував. Ці змагання були сповнені радістю та сльозами гордості! Українським духом, патріотичними почуттями та жагою до перемоги. А також підтримкою, як своїх, так і американських побратимів.

💙💛Гордимося , надихаємося стійкістю, силою волі та вмінням досягати бажаного нашим Вадимом @s_vadimko_w

Дуже пишаємося тобою!