Жителі Мамаївської територіальної громади зобовʼязані укладати договори на збір та вивіз побутових відходів

Дата: 25.03.2024 14:25

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МАМАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

‼️Чистота – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного проживання жителів громади.

📍Громада – це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян.

☝🏻Чистота громади – справа спільна для всіх та кожного.

У нашій громаді послугою із управління побутових відходів користується майже кожний громадянин.

⁉️Проте чи всі відповідно до чинного законодавства уклали договір на вивезення ПВ?

🚮Кожен житель  Мамаївської територіальної громади зобов'язаний дотримуватись Правил з благоустрою, що встановлюють вимоги щодо благоустрою території населених пунктів громади. Відповідно до них громадяни зобов’язані укладати договори на збір та вивіз побутових відходів.

✅Відповідно до Законів України «Про управління відходами» від 20.06.2022р. № 2320-ІХ , «Про житлово комунальні поелуги» від 09.11.2017р. №2189-VIII із змінами та доповненнями, «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. № 1160-IV,  рішенням Виконавчого комітету «Про затвердження норм і тарифу на надання комунальної послуги із збирання і вивезення побутових відходів на території Мамаївської територіальної громади на 2024 - 2029 роки».

☝🏻Адміністрація КП “Благоустрій ”  пропонує громадянам , фізичним особам -підприємцям , юридичним особам Мамаївської територіальної громади про необхідність укладення договорів на збирання та вивезення побутових відходів.

❗️Для укладення договорів із КП "Благоустрій " безпосередньо звертайтесь до Мамаївської сільської ради.

☎️Або звертайтеся за номерами телефонів:

📞+380 (95) 354 09 21 Олег Мирославович;

📞 +380 (50) 434 64 90 Дмитро Корнійович.

🚮Збирання та Вивіз побутових відходів з населених пунктів Мамаївської  територіальної громади станом на 2024 рік  буде проводитися за наступними графіком:

✔️Драчинці - 1-ий, 3-ій понеділок місяця;

✔️Лужани - 1-ий, 3-ій вівторок місяця;

✔️Глинниця - 1-а, 3-а середа місяця;

✔️Мамаївці - 1-ий, 3-ій четвер,

1-а,3-а пʼятниця місяця;

✔️Стрілецький Кут, Біла -1-а, 3-а  субота місяця.

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!