АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ СІМЕЙ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 26.03.2024 14:15

💫 Запрошуємо  на "Ретрит - активний відпочинок для сімей ветеранів війни " 11-14 квітня в с. Стрілецький Кут, вул. Чернівецька, 9, екоферма "Козиний двір".

✅Це чудова можливість попіклуватись про своє ментальне здоров'я та про вашу родину,відпочити та взяти участь в діяльності з психологами поза містом, де у вас буде змога відновитися та налагодити свою буденність.

✅Обовʼязковими умовами участі є присутність родини впродовж 4 днів, та присутність сімʼї в мінімальному складі з 3 осіб (батько, мати, дитина). Деталі ви отримаєте у разі затвердження вашої кандидатури.

Реєстрація за посиланням :

✅3 метою допомогти реінтегруватися у сімейному житті, покращити міжособистісну комунікацію, надати духовну та психологічну підтримку родинам ветеранів війни Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя, сімʼї та родин «Надія Безнадійних» спільно з Міжнародною організацією з міграції та Чернівецьким міським центром соціальних служб організовує та проводить «Сімейний ретрит для родин ветеранів».

☝🏻Захід безкоштовний ❗️

❗️Доїзд , чотириденне проживання з належними умовами на екофермі, триразове харчування з кава-брейками, психологічні тренінги, можливість для духовного розвантаження, екскурсії, дегустації, активні сімейні ігри, перегляди фільмів.

☎️За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном :

📞0 (95) 465 30 90 Людмила Валеріївна;

📞 0 (95) 316 39 42 Оксана Василівна