Нагороду «На славу Буковини» отримав Вадим Гільчук

Дата: 27.03.2024 09:40

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🇺🇦26 березня Голова обласної державної адміністрації Руслан Запаранюк вручив 🎖Нагороду «На славу Буковини» нашому Вадиму Гільчуку  з села Біла Мамаївської територіальної громади!

🌎Який повернувся з змагань ветеранів та військовослужбовців Air Force Trials 2024 відбулися  у Лас-Вегасі.

💪Він - ветеран-прикордонник. У складі збірної України виборов золото на змаганнях з паверліфтингу у ваговій категорії до 65 кілограмів.

🦿Вадим був поранений торік у свій день народження у боях під Бахмутом. Втратив обидві ноги, але завдяки своїй мужності та силі волі він долає перешкоди, займається спортом і доводить, що українці – нація .

💙💛Пишаємося тобою Вадиме та дякуємо за захист держави, патріотизм і те, що попри все ти представляєш Україну на міжнародній арені.

🇺🇦Слава Україні!