Нагорода посмертно

Дата: 30.03.2024 11:10

Фото без описуФото без описуФото без опису

🎖Жителя  нашої Мамаївської територіальної громади посмертно нагороджено медаллю «За мужність» III ступеня.

Олександр Мягкий родом із Запоріжжя. Після звільнення з-під шестимісячної російської окупації родина запорожця перебралася до Лужан – малу батьківщину дружини Катерини. Переконавшись, що рідні у безпеці, Олександр добровільно пішов до Кіцманського ТЦК та СП. З 3 жовтня 2022 року він став Бійцем 25 окремої повітряно-десантної Січеславської бригади Збройних сил України. 3 грудня 2022 року під час наступальних дій під Червонопопівкою Сіверськодонецького району Луганської області Олександр Мягкий загинув. Указом Президента України № 708 від 24 жовтня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  військового посмертно нагороджено орденом  «За мужність» III ступеня. Військову нагороду отримала сім’я Захисника - дружина, син і дочка.

🇺🇦Жителі Мамаївської територіальної громади, низько схиляють голови, перед подвигом нашого Героя!

Вічна пам’ять та слава Герою.🇺🇦