Патронат - це соціальна послуга, яка підтримує дитину та її сімʼю!

Дата: 05.04.2024 15:20

✅В  рамках конкурсу та оцінки МБО ,,Партнерство ,,Кожній дитині‘‘, ЮНІСЕФ та Мінсоцполітики, пʼять територіальних громад нашої області відібрані та візьмуть участь у проєкті  ,Родина для кожної дитини:розвиток сімейного патронату‘‘: це Чернівецька ,Сторожинецька, Новодністровська, Великокучурівська та наша Мамаівська територіальна громада!

💫Вітаємо голову Мамаївської територіальної громади Наталію КАТРЮК , заступника голови Марʼяна ГАЙДУКА та начальника служби у справах дітей Наталію ЛІСКУ з перемогою у конкурсному відборі до проєкту. Це є першим кроком на шляху до розвитку патронатних сімей на території громади.

☝🏻Маємо велику надію на те, що в недалекому майбутньому, кожна дитина нашої громади, яка залишилася без піклування батьків, буде влаштована до сімейної форми виховання. І саме кожна дитина отримає змогу відчути батьківську любов і турботу.