Нарада щодо пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони

Дата: 10.04.2024 15:26

Фото без описуФото без описуФото без опису

☝🏻10 квітня відбулася нарада з працівниками пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони, добровільної пожежної охорони при Мамаївській сільській раді.

✅У нараді брали участь відповідальна особа за роботу МПО ,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мар’ян ГАЙДУК, інспектор з благоустрою Мамаївської сільської ради Віктор Савчук, представник МПО Ігор КУЗЯК, представник освіти Галина Бойда, інспекторський склад відділу запобігання НС Чернівецького РУ ДСНС України у Чернівецькій області ІГОР ІВАНЧИШИН.

✅Вступне слово мав заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мар’ян ГАЙДУК. Він розповів про оперативну обстановку, стан з пожежами на території Мамаївської територіальної громади.

✅ Головний інспектор - ІГОР ІВАНЧИШИН  познайомив учасників наради, з чинним законодавством у сфері діяльності пожежно-рятувальних підрозділів та довів до відома учасників наради про Кодекс України ,адміністративні правопорушення.

✅ За результатами наради вирішено всі питання та прийняті відповідні рішення !