Профілактичний рейд служби у справах дітей

Дата: 12.04.2024 08:35

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

☝🏻Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

✅10 квітня 2024 року начальником служби у справах дітей Мамаївської сільської ради Наталією ЛІСКОЮ спільно з директором КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради Людмилою МЕЛЬНИЧУК, поліцейським офіцером Мамаївської ТГ Дмитром ІЛЮКОМ та старостою Глиницького старостинського округу Оксаною ТАНАСЮК проведено на території с. Глиниця та с. Користувата перевірку умов проживання та утримання дітей, які проживають та виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників та дітей, які потрапили в складні життєві обставини. Всього охоплено  18 дітей.

✅З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, зловживання алкогольними напоями, пошуків роботи та працевлаштування за місцем проживання.

♦️По результатах рейду складено акти обстежень умов проживання сімей.

☝🏻Служба у справах дітей ще раз звертає увагу на те, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.