В Мамаївській територіальній громаді проводиться благодійна акція «Великодній кошик -солдату»

Дата: 11.04.2024 10:57

🪺Великдень є одним з найважливіших свят для християн. Це час радості, спілкування та віри особливо шановане та величне,  є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою.

☝🏻Напередодні величного свята ми всі разом повинні памʼятати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій.

🪖Кожен воїн повинен відчути свято Великодня і турботу. З цією ціллю в Мамаївській територіальній громаді проводиться благодійна акція «Великодній кошик -солдату».

♦️В рамках даної акції оголошено збір продуктів харчування: панеттоне (бабки),домашнє печиво, цукерки, яблука, вода солодка газована, копчені вироби та інші смаколики.

☝🏻В останній тиждень перед Великоднем (30 квітня )все зібране, буде відправлене нашим бійцям ,щоб підтримати святковий дух !

💙💛Сподіваємося, що це хоч трохи допоможе відчути присмак свята.

ХТО ВИЯВИТЬ БАЖАННЯ ПРИГОТУВАТИ ТА ПОДІЛИТИСЬ БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ!

🇺🇦В святкові дні наша підтримка і турбота хлопцям дуже важлива!