Роботи по благоустрою в Драчинецькому старостаті

Дата: 15.04.2024 07:57

♦️В Драчинецькому старостинському окрузі, староста Іван Михайлович Прокопець , активно співпрацює з мешканцями. Така взаємодія є ключовою для ефективного вирішення проблем та покращення якості життя людей. Його зусилля спрямовані на підвищення добробуту та благополуччя громади.

✅ Роботи з благоустрою ведуться незалежно від погодних умов. Такий підхід гарантує постійне покращення інфраструктури та створення комфортного життєвого середовища для мешканців Драчинецького старостату. Інвестиції у благоустрій завжди приносять позитивний вплив на якість життя громади.

✅Впродовж березня- квітня, місяців 2024 року у Драчинецькому старостинському округу виконувались наступні роботи:

✔️ Заготівля дров на сезон та благоустрій котельні є важливим для забезпечення мешканців теплом під час холодних місяців.

✔️Вивезення побутових відходів із залученням сміттєвоза є важливим заходом для забезпечення належної утилізації та збереження чистоти в місцевості;

✔️Вивіз сміття з кладовища - важливий етап догляду за цією територією. Такі заходи сприяють збереженню чистоти та порядку на кладовищі;

✔️Ведуться роботи по приготуванню основи міні- футбльного поля;

✔️Грейдерування вулиць - це важливий елемент догляду за інфраструктурою старостату.Це допомагає утримувати дороги у гарному стані, запобігає утворенню ям та забезпечує безпечний рух транспорту.

✔️ Вуличне освітлення є важливою частиною комфорту та безпеки життя мешканців ,підключаємо нові вулиці до мережі:

🔹вул. Головна в с. Нові Драчинці,повністю підключена до мережі( на минулому тижні прокладено 950 м. мережі );

🔹вул. Спортивна в с. Драчинці та вул.Миру, замінені несправні світильники. Надалі відновлюють освітлення на існуючих ділянках.

✔️Систематично проводиться робота по оплаті за вивіз побутових відходів.

✔️Важлива робота соціальних працівників, які активно взаємодіють з жителями старостату. Надання підтримки особам з інвалідністю та оформлення матеріальної допомоги від міжнародних організацій, допомога внутрішньо переміщеним особам є важливими аспектами соціальної діяльності для поліпшення якості життя спільноти.

✔️ У старостаті постійно допомагають воїнам громади,автомобілями , ліками, продуктами харчування та всім чого потребують хлопці,це є важливим внеском у підтримці тих, хто бореться за безпеку та захист країни.

✔️ Вручення грамоти та ордена волонтеру Скрипнику Д.Г. є визнанням його вагомого внеску в підтримку ЗСУ та громади. Ці нагороди свідчать про високу оцінку його зусиль, жертовності та відданості справі підтримки нашої армії.

✅Іван Михайлович Прокопець та працівники  старостату зробили великий крок у напрямку покращення якості життя жителів.

☝🏻Постійна підтримка та взаємодія з мешканцями, через ефективну комунікацію є важливим елементом для розвитку та вирішення потреб і питань.

🔺Тому звертайтесь в Драчинецький старостат, раді допомогти!