ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 15.04.2024 07:40

🕯️ПЕКУЧИЙ БІЛЬ і ГІРКИЙ СМУТОК ВІЙНИ ЗНОВУ ТОРКНУВСЯ НАШОЇ МАМАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Надійшла чорна звістка: за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця, героїчно загинув один з кращих синів селища Лужани та всієї громади, відважний Боєць, сержант Прикордонної служби України

🕯️МАКСИМ ВАЛЕРІЙОВИЧ БУЧАЦЬКИЙ

18 серпня 2002 року народження.

Загинув наш Герой 12 квітня 2024 року, біля населеного пункту Григорівка на Донеччині ,при захисті Батьківщини, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань.

Мужній Воїн, 21- річний Юнак з хоробрим серцем справжнього чоловіка, який особливо пишався тим, що, " в цей історичний момент" разом із своїми рідними дядьками, героїчно захищає рідну Україну. Максим був великим патріотом, мужнім та чесним Воїном, добрим сином і братом, племінником, другом, побратимом....

На жаль, у ці гіркі хвилини, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе згорьованої родини та разом з нею схиляємо голову в глибокій скорботі.

✝️ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ЗУСТРІЧІ ТА ПОХОВАННЯ ВОЇНА!

У понеділок 15 квітня 2024 року, орієнтовно з 12 до 13 год. ( вразі зміни, додатково повідомимо ) траурний кортеж буде рухатись по маршруту Чернівці - Мамаївці- Лужани - до рідної домівки загиблого захисника.

У вівторок 16 квітня 2024 року, о 12.00 відбудеться прощання з нашим. Воїном !

☦️Чин похорону відбудеться у церкві у Свято - Вознесенському храмі Православної церкви України.

Настоятель храму - протоієрей Роман Палійчук.

Просимо жителів Мамаївської територіальної громади і всіх, хто має можливість та бажання віддати шану герою, зустріти його з квітами та лампадками. Не шкодуйте свого часу для того, хто віддав за нас своє життя.

🕯️Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають !

Вічна Слава Воїну України, Захиснику своєї рідної землі !