Практичне засідання професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Мамаївської територіальної громади

Дата: 26.04.2024 09:15

☝🏻Відповідно до плану засідань професійних спільнот педагогічних працівників Мамаївської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік комунального закладу «Мамаївський центр професійного розвитку педагогічних працівників»,

✅24 квітня 2024 року на базі Стрілецькокутського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) відбулося практичне засідання професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Мамаївської територіальної громади на тему «Формування патріотичної позиції та соціально-громадської компетентності дошкільників шляхом використання ефективних методів та технологій».

✅Із вітальним словом до учасників звернулася директор Стрілецькокутського ЗДО (ясла-садок) Сніжана КУШНІР, яка також ознайомила з візитною карткою закладу дошкільної освіти.

✅Також, учасників засідання  привітали вихованці закладу музичним вітанням по тематиці засідання - піснями, танцями, декламуваням віршів Великого Кобзаря, які виховують патріотизм, щирі почуття любові до народу та нашої країни.

✅Продовжила засідання вихователь-методист Стрілецькокутського ЗДО (ясла-садок) Олександра ВОЛОЩУК з презентацією теми засідання під час якої, вона акцентувала увагу на нормативно-правових документах з національно-патріотичного виховання, виконанні завдань Базового компоненту дошкільної освіти та освітніх програм,  методах та прийомах з формування національної свідомості у дітей дошкільного віку, проведенням мозкового штурму «Мудра торбинка», ігор на розвиток патріотичного виховання.

✅В.о.директора комунального закладу «Мамаївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Галина БОЙДА, підвівши підсумок засідання спільноти відмітила, що зустріч пройшла у теплій, позитивній атмосфері, присутні були активними учасниками засідання, поповнили педагогічний кейс новими думками і ідеями,отримали задоволення від ефективної комунікації з колегами та музичного вітання вихованців.