"Не я б’ю – верба б’є, за тиждень – Великдень!"

Дата: 27.04.2024 07:26

🌿Цієї неділі багато українців відзначатимуть християнське свято – Вхід Господній в Єрусалим. Ця дата є важливою подією з життя Ісуса Христа. Ще в давнину жителі Єрусалиму зустрічали Ісуса вигуком "Осанна", а на його шляху кидали пальмові гілки. Ми ж українці цей день називаємо «Вербна неділя».

♦️За традицією вихованці КУ ЦКРОІ «Допомога життю» Мамаївської сільської ради  , ГО «Мрії особливих дітей» зібралися в родинному колі,  щоб віднести  до храму вербові галузки на освячення та вітати один одного: "Не я б’ю – верба б’є, за тиждень – Великдень!"

🌿В  установах завжди святкують величні  свята тому, що наші традиції для дітей та підростаючого покоління це передача ідентичного коду та історії і культури України.

✅Діти дізналися чому в Україні почали святити саме вербу і що вона символізує, радо промовляли  приказки та говірки які символізують настання величного свята Великодня.

🌿Верба – одне з дерев, яке дуже продуктивне, гнучке і родюче.«Без верби та калини немає України».

🇺🇦Цінуймо свої традиції, тоді збережемо і себе.

Відео на ютуб каналі за покликанням: