Правила пожежної безпеки у поминальні дні

Дата: 08.05.2024 17:15

⛪️Наближаються поминальні дні — час після Великодніх свят, коли люди віддають шану померлим родичам та близьким. У такі важливі для кожної родини дні, люди відвідують кладовища, упорядковують огорожі та пам'ятники, прибирають могили.

☝🏻Дуже важливо всі ретельно дотримувалися правил пожежної безпеки, щоб запобігти виникненню пожеж.

❗️Чернівецьке районне управління звертається до всіх мешканців територіальних громад Чернівецького району ретельно дотримуватися правил пожежної безпеки  під час  поминальних днів на кладовищах.

🔥Будьте вкрай обережними при використанні відкритого вогню та не забувати про елементарні правила безпеки й поведінки у місцях масового перебування людей, не залишайте свічки без нагляду, не спалюйте пластикові квіти, пляшки, сміття та інші відходи, а також суху траву, як на території кладовищ, так і поза їх межами, стежте за своїми дітьми, говоріть із ними про небезпеки сьогодення та навчайте правил безпечної життєдіяльності.

☎️У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером 101.