День Європи

Дата: 09.05.2024 08:35

🇪🇺Сьогодні, 9 травня, разом із державами-членами ЄС та іншими країнами європейського континенту ми відзначаємо День Європи.

✅9 травня 1950 року була проголошена знаменита «Декларація Шумана», яка спричинила початок євроінтеграційних процесів. Згодом це призвело до створення Європейського Союзу.

🇺🇦Україна відзначає цей день як символ єднання з європейською спільнотою та підтримки ідеалів миру та демократії. Це важливий крок на шляху до вступу до Європейського Союзу.

☝🏻Підтримка друзів з усієї Європи є надзвичайно важливою у боротьбі за свободу та незалежність. Солідарність та підтримка з боку інших країн - це справжнє джерело сили у важкі часи.

✅Зусилля у впровадженні реформи та боротьбі за свою незалежність підтверджує відданість Європейським цінностям та намір стати активним учасником у міжнародному співтоваристві.

🇪🇺З Днем Європи! Разом переможемо!