Правила безпечної поведінки на дитячих майданчиках❗️
ВІДЕО НА ЮТУБ КАНАЛІ:
https://youtu.be/NGTTBrFz-XY?feature=shared
☝🏻Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігровому майданчику.
👦🏼👧Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими.
❗️Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм і збереже здоров’я вашої дитини.
🛝Основні правила безпеки на дитячих майданчиках:
✔️Діти дошкільного віку повинні гуляти на майданчику лише під наглядом дорослих. Дитина у віці до 7 років нездатна адекватно оцінювати рівень небезпеки своїх вчинків і, загравшись, може отримати травму сама або травмувати іншу дитину.
✔️Перед тим як дозволити дитині грати на дитячому майданчику, дорослі повинні оцінити її безпеку. Необхідно перевірити цілісність ігрових конструкцій, наявність гострих кутів і країв. Гойдалки і каруселі перевіряють на стійкість та міцність кріплень і сидінь. На самому майданчику не повинно бути небезпечних предметів. Якщо майданчик не виглядає надійно і безпечно, краще підібрати для прогулянки інше місце.
✔️Перед тим як садити дитину на металеву гірку або гойдалки, потрібно перевірити температуру поверхні. У спекотну пору року ігрові елементи з металу сильно розжарюються і можуть обпекти дитину.
✔️Важливо правильно підібрати одяг і взуття дитини. Речі краще вибирати без великої кількості застібок, дитина повинна мати можливість вільно рухатися.
☀️Поради батькам!!!
♦️Найкраще, що ви можете зробити, – це кожен раз, прийшовши на дитячий майданчик, проаналізувати стан обладнання і пояснити дитині, чи можна зараз кататися (і чому). З часом малюк зрозуміє, що можна, а що ні, і зможе сам робити висновки.
♦️Частота травм на майданчику обумовлена тим, що дорослі підсвідомо сприймають його як безпечне місце. Потрібно пам’ятати, що дитина, захоплена грою, не завжди розуміє, що вона ризикує отримати травму. Про його безпеку повинні думати батьки.
♦️У сумці для прогулянок повинні завжди лежати прості антисептичні засоби – серветки, зеленка у вигляді фломастера, пластирі, що дасть можливість надати першу допомогу при невеликих ударах і синцях.
♦️Щоб дитина засвоїла і дотримувалась правил безпечної поведінки на дитячому майданчику, необхідно обговорювати можливі ситуації, розповідати, як їх уникнути. Тоді дитячий майданчик буде приносити тільки радість.
💙💛Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!
♦️З ПОВАГОЮ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.