З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 12.05.2024 08:20

«Материнство – маленький подвиг. Нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість.

❤️Мама- найперше слово, яке пестить слух до кінця життя, найніжніші й дбайливі руки,найдобріше і чуйне серце.

✅Щороку у другу неділю травня українці святкують особливий день, у який висловлюють свою любов та вдячність матерям за життя, любов та турботу.

День матері. Одне з найбільших свят, цьогоріч знову обпечене болем війни.

🇺🇦Матері, чиї діти стали Героями , дякуємо вам за те, що виховали Людей, Особистостей, Патріотів. Україна щодня бореться, щоб та найвища ціна, яку заплатили ваші діти не була даремною.
Розділяємо горе усіх матерів, які втратили своїх дітей. Повага тим жінкам, які наважилися на материнство у буремний час війни. Нехай ваші діти завжди будуть у безпеці.

🙏🏼Дякую матерям, чиї діти зараз захищають незалежність та цілісність нашої країни на передовій, волонтерять, залишаються в державі, роблячи свій вклад, щоб Україна вистояла, а також тим, чиї діти стали голосом нашого народу в інших державах.

🇺🇦Вітаю всіх матерів України! Дякую за жертовність і найбільшу любов у світі. Нехай на ваших обличчях з’являються лише сльози радості. Вашими молитвами переможемо!»

З ПОВАГОЮ ГОЛОВА МАМАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА КАТРЮК