Дата: 15.05.2024 12:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🇺🇦15 травня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням Мамаївського сільського голови Наталії Миколаївни Катрюк. Участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконкому Мамаївської територіальної громади.

✅На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади. Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань:

✔️Про організацію  оперативних обстежень стану фонду захисних споруд цивільного захисту на території Мамаївської ТГ.

✔️Про забезпечення пожежної безпеки у природних екосистемах у пожежонебезпечний період 2024

✔️Про підготовку до купального сезону 2024 р.

✔️Про розгляд звернення голови Благодійної організації Благодійний фонд «Допомога ветеранам Буковини».

✔️Про затвердження висновків опікунської ради при виконавчому комітеті Мамаївської сільської ради.

✔️Про затвердження висновків Служби у справах дітей Мамаївської сільської ради.

✔️Про розгляд заяв та звернень громадян.

✔️Різне.

✅З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Вебсайті Мамаївської сільської ради.

✅Продовжуємо жити, робимо все можливе, щоб жителям та гостям громади було зручно та комфортно. Працюємо задля перемоги, забезпечуємо надійний тил та дякуємо нашим Збройним Силам України!

🇺🇦Слава Україні!  Героям Слава!