Дата: 18.05.2024 18:02

ВІДЕО НА ЮТУБ КАНАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив молебень за перемогу України та Панахиду за спокій душ полеглих захисників Батьківщини в Мамаївській територіальній громаді !

🇺🇦 Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, перебуваючи з Першосвятительським візитом на Буковині, 18 травня 2024 року відвідав храм Покрова Пресвятої Богородиці, у  Мамаївцях , звершив молебень за перемогу України над агресором та Панахиду за спокій душ полеглих захисників Батьківщини, наших  Героїв, та вручив матерям і вдовам полеглих воїнів медалі «За жертовність і любов до України».

✔️Разом із Предстоятелем Православної Церкви України також молилися єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, керуючий єпархією єпископ Чернівецький і Буковинський Феогност, настоятель храму протоієрей Іоан Чокалюк, місцеве духовенство, Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, Голова Мамаївської територіальної громади Наталія Катрюк, представники інтелігенції та численні віряни.

⛪️Під час відправи лунали молитовні прохання за захисників України, за владу і наш народ. Також Блаженнійший Митрополит Епіфаній возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Після спільної молитви Предстоятель помісної Української Православної Церкви поспілкувався з представниками ЗМІ.