«ІНФОРМУВАННЯ ТА ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ»

Дата: 20.05.2024 17:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

👫«РОДИНА ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ: РОЗВИТОК СІМЕЙНОГО ПАТРОНАТУ».

20 травня 2024 року відбувся тренінг «ІНФОРМУВАННЯ ТА ПОШУК КАНДИДАТІВ УПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ»у Мамаївській територіальній громаді.

❗️Мета  заходу : підвищити професійну компетентність спеціалістів чи представників громадського сектору, які організовують, здійснюють чи будуть здійснювати заходи з інформування про патронат над дитиною для пошуку кандидатів у патронатні вихователі та їх добровільні помічники.

✅Учасники тренінгу познайомилися:

⁃   із сутністю та особливостями патронату над дитиною;

⁃   розглянули  особливості інформування громадськості про патронат над дитиною;

⁃   розглянули процедуру пошуку кандидатів у патронатні вихователі;

⁃   сформували вміння використовувати різні комунікаційні інструменти та публічно презентувати інформацію відповідно до потреб цільової групи;

⁃   ознайомилися  з формальними та неформальними критеріями до кандидатів у патронатні вихователі.

Учасниками заходу були :

голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК , заступник голови Марʼян ГАЙДУК , начальник служби у справах дітей Мамаївської територіальної громади Наталія ЛІСКА ,представники служби у справах дітей Чернівецької ОВА, Чернівецького обласного центру соціальних служб, КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської територіальної громади, освіти, охорони здоровʼя, соціального відділу, поліцейського офіцера громади, кандидатів у патронатні вихователі, регіональний координатора проєкту, представників КУ « Інклюзивного центру».

☝🏻Проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» виконується спільно з Динячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною службою України, службами у справах дітей гериторіальних громад, обласних воєнних адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.