Популяризація здорового способу життя, олімпійських цінностей

Дата: 24.05.2024 11:01

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

✅23 травня Лужанський Ззсо відвідав поважний гість Іван Гешко – український спортсмен, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах, Пекіні, очільник управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

✅Захід відбувся під керівництвом Начальника відділу фізичної культури та спорту - Романа Дороша.

🔥Мета зустрічі із учнями 9-11 класів - це популяризація здорового способу життя, олімпійських цінностей. Спортсмен розкривав міжнародну діяльність вітчизняних спортсменів на світовій арені; відповідав на запитання учнів, розповідав, як звичайний хлопець з передмістя став чемпіоном.

✅Діти отримали подарунки, а школі подарували пам'ятні книжки- енциклопедії в бібліотеку.

🇺🇦Дякуємо Збройним Силам України ! Герої заслуговують на щирі слова вдячності за їхню роль у забезпеченні миру та безпеки у країні, що дозволяє українцям займатися спортом та досягати успіху , насолоджуватися можливостями які ми маємо!