ВІТАЄМО ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ГРОМАДИ

Дата: 28.05.2024 08:56

👮‍♂️28 травня поліцейські офіцери відзначають своє професійне свято - День поліцейського офіцера громади!

🚔 В Україні було запущено проєкт «Поліцейський офіцер громади», який успішно реалізовано. Нині порядок в нашій  Мамаївській територіальній громаді забезпечують поліцейські офіцери громади:

ІЛЮК ДМИТРО ПАВЛОВИЧ та

НИКОЛАЙЧУК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ.

✅Офіцери надійно оберігають  ввірені їм безпеку і спокій громадян,  їхній слоган -   «Я тут живу і тут працюю», «Я тут, щоб оберігати».

✅Офіцери працюють у громаді, добре знають  мешканців, володіють проблематикою громади, своєчасно на неї реагують та бездоганно орієнтується на місцевості.

🇺🇦«Вітаю поліцейських  офіцерів громади з професійним святом! Вдячна  за самовідданість службі та професіоналізм, щиру турботу про добробут громади й нашу безпеку. Зичу  мирного неба, родинного благополуччя, нових успіхів у роботі, підтримки колег і розуміння близьких! Хай міцне здоров’я та оптимізм стануть запорукою успішного втілення всіх планів!»

З повагою Мамаївський  сільський голова

Наталія Миколаївна КАТРЮК