Шановні жителі та гості МАМАЇВСЬКОЇ територіальної громади! Запрошуємо долучитися до заходів з нагоди дня захисту дітей.

Дата: 29.05.2024 13:30

✨МАЛЕЧА МАЄ РОСТИ В  МИРІ !

🇺🇦1 червня Україна та світ традиційно відзначає Міжнародний день захисту дітей.

🩵💛«Центр культури та дозвілля»  Мамаївської сільської ради презентував Заходи до Дня захисту дітей 2024р.

31 травня

💫14.00 - Будинок культури села Глиниця Конкурсно-розважальна програма "Чарівний світ дитинства".

1 червня

💫12.00- Будинок фольклору с. Ревне Екскурсія учасників  ДИТЯЧИХ Аматорських  формувань будинку фольклору с. Ревне  до Чернівецького обласного музею  народної архітектури та  побуту.

💫12.00- Будинок культури с. Драчинці «Веселі старти».

💫15.00- Будинок культури села Дубівці Святкова програма до Дня захисту дітей "Всі ми родом із дитинства". У програмі: футбол, теніс,конкурси. Локація с. Дубівці ( клуб, парк, стадіон)

💫15.00- Дендро парк селище Лужани. Будинок культури села Мамаївці презентує Благодійний концерт «Ми діти твої Україно» за участі : НААТ «Колос» ,Вок. студія «SOUL», Вок. Студія «Гармонія»,Trio «SAX SOUND»

2 червня

💫12.00- Будинок культури с.Драчинці. Участь у фестивалі «Вашківецький дивограй» . Місто  Вашківці.

💫15.00- Будинок фольклору с. Ревне Музично-ігрова програма «Годинка-веселинка» (ігри, конкурси)