ВІТАННЯ ГОЛОВИ МАМАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАТАЛІЇ КАТРЮК

Дата: 01.06.2024 08:28

✨Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в Україні у перший день літа відзначається День захисту дітей.
Діти – найдорожче і найцінніше, що є у нас, дорослих! Це наша радість, гордість, надія, наше майбутнє!

💫Щиро вітаю Вас  із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей.

🌟Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дітей.Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства, громади та держави.

🌈Діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…Війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я та життя.

🩵💛Сьогодні День захисту дітей – особливе свято. Бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Щоб спочатку повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх. А тоді – права дітей на творчість, освіту, мрії та гідне життя. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям.

🇺🇦Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом.

🧒👶Дорогі діти , ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості у завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей.

✨Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

голова Мамаївської  територіальної громади

Наталія КАТРЮК