Заступника голови Мамаївської територіальної громади, нагороджено відзнакою «За оборону України»

Дата: 05.06.2024 13:45

🇺🇦БУЧАЦЬКОГО МИКОЛУ ВОЛОДИМИРОВИЧА - військовослужбовця 10 гірсько- штурмової бригади ЗСУ, заступника голови Мамаївської територіальної громади, нагороджено відзнакою «За оборону України».

✅Відповідно до Указу Президента України військовослужбовця Збройних Сил України, шановного жителя селища Лужани, БУЧАЦЬКОГО МИКОЛУ ВОЛОДИМИРОВИЧА , який з початку повномасштабного вторгнення боронить нашу державу, нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України».

✅Відзнакою нагороджують військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.

🩵💛Ми пишаємося нашим мужнім воїном!

МИКОЛО ВОЛОДИМИРОВИЧУ, нехай усі Небесні сили тримають захист над  Вами ! Молимося за Вас , та хто в строю, памʼятаємо всіх , хто віддав життя за Україну,за наші мирні дні і ночі.

Памʼятаємо, пишаємося, любимо, чекаємо!

🇺🇦Слава Україні! Героям Слава!