💫Сьогодні свій 100 - річний ювілей відзначає жителька селища Лужани - ОРЛЕЦЬКА МАРІЯ ДЕНИСІВНА!

Дата: 10.06.2024 15:10

ВІДЕО  ЗА ПОСИЛАННЯМ НА ЮТУБ КАНАЛІ:

💫Сьогодні свій 100 - річний ювілей з  Дня народження відзначає жителька селища Лужани - ОРЛЕЦЬКА МАРІЯ ДЕНИСІВНА!

🌷Кожний багаторічний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття.

🌟Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

✨Від імені всіх жителів громади, членів виконавчого комітету, депутатів, ювілярку завітали привітати голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК та працівники пенсійного фонду. Гості вручили ювілярці квіти та подарунки.

✨«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями, які випали на Вашу долю. Бажаємо Вам міцного здоровʼя, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої» - побажала голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК, звертаючись до поважної іменинниці, вручила подяку Мамаївської сільської ради. МАРІЯ ДЕНИСІВНА була дуже рада гостям.

💛🩵Дорога імениннице, вклоняємося перед вашим багатим досвідом та життєвою мудрістю!Щиро зичимо міцного здоровʼя та душевного спокою. Турботи та любові від рідних. Божого благословіння на многії літа. Щоб в колі люблячої родини Ви зустріли ще не один свій День народження!