Дата: 07.06.2024 14:25

🎊Святково, гамірно та радісно було сьогодні на шкільних лінійках.

✨Сьогодні у всіх навчальних закладах Мамаївської територіальної громади відбулися останні дзвоники. Учні, вчителі та батьки зібралися на подвір'ях шкіл, щоб урочисто завершити навчальний рік та розпочати літні канікули.

🩵💛Особливо хвилюючим було свято для цьогорічних випускників, для яких шкільний дзвінок пролунав востаннє.

✅Директори привітали випускників й учнів навчальних закладів та подякували колективам за плідну роботу та виховання учнів.

💫Талановитих діток, юних спортсменів, які впродовж року брали участь в різноманітних конкурсах й олімпіадах відзначили грамотами та нагородами.

🙌Вітаємо учнів та вчителів із завершенням навчального року. Мирного вам та спокійного літнього відпочинку.

🇺🇦А нашим випускникам бажаємо знайти свою життєву стежину, обрати правильну професію, здобути хорошу освіту та стати гідними людьми!